TE Connectivity CRGH2512J390R
390 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity CRGH2512J390R.
IHS
Datasheet4 páginashá 1 anos
Tendência de 3 meses:
-5.38%
Introduction Date2010-05-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityCRGH2512J390R
Yageo GroupRC2512JK-07390RL
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 390Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC2512JK-07390RL
Yageo GroupRC2512JK-07360RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 360Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity3520390RJT
Res Thick Film 2512 390 Ohm 5% 1W ±200ppm/C SMD T/R
PanasonicERJ-1TYJ391U
Res Thick Film 2512 390 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Descrições
Descrições de TE Connectivity CRGH2512J390R fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 390ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
RES THICK FILM 390 OHM 2W 5% 2512 SMD
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 390 Ohm, 2 W, - 5%, 200 V, 2512 [6432 Metric] |Neohm Te Connectivity CRGH2512J390R
Thick Film Resistors - SMD CRGH2512 5% 390R 2W
2512 (6432Metric) 2512 CRGH Neohm 0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm 2W 390Ohms ±100ppm/C
RES, 390R, 5%, 2W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 390ohm; Product Range: CRG Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 2W; Resistance Tolerance: ±
CRGH2512 5% 390R 2W Resistance Value: 390 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 390 Ω Thick Film Power Resistor 5 % | Part Number: CRGH2512J390R | Internal Number: 6-1879501-3 | TE Connectivity | NEOHM