TE Connectivity CRGH2512J220R
Fixed Resistor, Thick Film, 2W, 220ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity CRGH2512J220R.
Electro Sonic
Datasheet8 páginas7 anos atrás
TE Connectivity
Master Electronics
Newark
element14 APAC
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-53.15%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
SnapEDA
SímboloPegada
3DBaixar
TraceParts
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1997-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityCRGH2512J220R
Yageo GroupRC2512JK-07220RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 220Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC2512JK-07220RL
Res Thick Film 2512 220 Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity3522220RJT
Res Thick Film 2512 220 Ohm 5% 3W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC2512JK-07200RL
Res Thick Film 2512 200 Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2512 220 Ohm 5% 1.5W ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descrições
Descrições de TE Connectivity CRGH2512J220R fornecidas pelos seus distribuidores.
Res Thick Film 2512 220 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Avnet Japan
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 220 Ohm, 2 W, - 5%, 200 V, 2512 [6432 Metric] |Neohm Te Connectivity CRGH2512J220R
Thick Film Resistors - SMD CRGH2512 5% 220R 2W
CRGH2512 5% 220R 2W Resistance Value: 220 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 220 Ω Thick Film Power Resistor 5 % | Part Number: CRGH2512J220R | Internal Number: 5-1879501-7 | TE Connectivity | NEOHM