TE Connectivity CRGH2512J180K
Surface Mount Thick Film Resistor, CRG Series, 180 kohm, 2 W, - 5%, 200 V, 2512 [6432 Metric]
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity CRGH2512J180K.
Electro Sonic
Datasheet8 páginas7 anos atrás
Master Electronics
element14 APAC
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityCRGH2512J180K
Yageo GroupRC2512JK-07180KL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 180kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity3522180KJT
Res Thick Film 2512 180K Ohm 5% 3W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity3521180KFT
Res Thick Film 2512 180K Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TYJ184U
Res Thick Film 2512 180K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 180000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Descrições
Descrições de TE Connectivity CRGH2512J180K fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 180000ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Thick Film Resistors - SMD CRGH2512 5% 180K 2W
RESISTOR, CRGH SERIES, 2512 CASE, 180KOHMS +/-5% 2W +/-200PPM/DEGC
RES, 180K, 5%, 2W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 180kohm; Product Range: CRG Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 2W; Resistance Tolerance:
CRGH2512 5% 180K 2W Resistance Value: 180K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 180K Ω Thick Film Power Resistor 5 % | Part Number: CRGH2512J180K | Internal Number: 2-1879502-8 | TE Connectivity | NEOHM