TE Connectivity CRGH2512J12K
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 12000ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity CRGH2512J12K.
IHS
Datasheet4 páginashá 1 anos
Tendência de 3 meses:
-46.03%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityCRGH2512J12K
Yageo GroupRC2512JK-0712KL
Res, 12K, 5%, 1W, Thick Film, Smd Rohs Compliant: Yes |Yageo RC2512JK-0712KL
Yageo GroupRC2512JK-0711KL
Res Thick Film 2512 11K Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2512 13K Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1TYJ123U
Res Thick Film 2512 12K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 12000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Descrições
Descrições de TE Connectivity CRGH2512J12K fornecidas pelos seus distribuidores.
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 12 Kohm, 2 W, - 5%, 200 V, 2512 [6432 Metric] |Neohm Te Connectivity CRGH2512J12K
Thick Film Resistors - SMD CRGH2512 5% 12K 2W
2512 (6432Metric) 2512 CRGH Neohm 0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm 2W 12kOhms ±100ppm/C
RES, 12K, 5%, 2W, 2512, THICK FILM
SMD Resistor 2512 12KΩ ±5% 2W ±100ppm/℃
RESISTOR, CRGH SERIES, 2512 CASE, 12KOHMS +/-5% 2W +/-200PPM/DEGC
RES, 12K, 5%, 2W, 2512, THICK FILM; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 12kohm; Product Range: CRG Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 2W; Resistance Tolerance: ±
CRGH2512 5% 12K 2W Resistance Value: 12K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 12K Ω Thick Film Power Resistor 5 % | Part Number: CRGH2512J12K | Internal Number: 9-1879501-9 | TE Connectivity | NEOHM