TE Connectivity ANT-916-JJB-HT-T
916MHz JJB-HT Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, High Temperature Plastic, Tape and Reel
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity ANT-916-JJB-HT-T.
TE Connectivity
Technical Drawing1 páginas2 anos atrás
Datasheet4 páginas2 anos atrás
Datasheet5 páginas2 anos atrás
Datasheet8 páginas2 anos atrás
Datasheet10 páginas2 anos atrás
Datasheet19 páginas2 anos atrás
Datasheet15 páginas2 anos atrás
Datasheet13 páginas2 anos atrás
Datasheet3 páginas2 anos atrás
Datasheet2 páginas2 anos atrás
Datasheet2 páginas2 anos atrás
Datasheet4 páginas2 anos atrás
Datasheet7 páginas2 anos atrás
Sager Electronics
Master Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+88.54%
Cadeia de suprimentos
Introduction Date2024-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityANT-868-JJB-RA
Rf Antenna, 855 To 880Mhz, -1Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-JJB-RA
TE ConnectivityANT-868-JJB-ST
Rf Antenna, 855 To 880Mhz, 8.9Dbi Rohs Compliant: Yes |Linx Te Connectivity ANT-868-JJB-ST
Yageo GroupW3127
Helical Antenna, Single Band, 433 MHz to 435 MHz, Through Hole
Yageo GroupW3126
Rf Antenna, Helical, 315Mhz, -5Dbi Rohs Compliant: Yes |Pulse Electronics W3126
TE ConnectivityANT-2.4-JJB-RA
2.4GHz JJB Series Embedded 1/4 Wave Monopole Antenna, Right Angle
Descrições
Descrições de TE Connectivity ANT-916-JJB-HT-T fornecidas pelos seus distribuidores.
Antenna Mini Straight Hi-Temp 916MHz THM
RF ANTENNA, 902 TO 928MHZ, -12.3DBI; Antenna Type:LoRaWAN / Sigfox / Weightless-P / WiFi; Frequency Min:902MHz; Frequency Max:928MHz; Antenna Mounting:Through Hole; Gain:-12.3dBi; VSWR:2; Input Power:-; Input Impedance:5
JJB-HT Series 928 MHz -12.3dBi Through Hole Small Helical Antenna
Rf Ant 916Mhz Dome Sld Th |Linx Te Connectivity ANT-916-JJB-HT-T
Base Station/Broadcast Transmission Antenna
Antenna Helical -12.3dBi Gain 928MHz
Antennas Perm Mnt Mini Strght Post 916MHz HighTemp
2 915MHz 26MHz 15.5mm*7.1mm*12.2mm
ANTENNAS - RF AERIALS-ANTENNAS-DISHES;
Antenna Mini Straight Hi-Temp 916MHz THM Antenna Type: Dome/Puck Band Type: Single Band Primary Application: LoRaWAN LPWAN Communication Protocol: LoRaWAN Wi-Fi LPWAN Mounting Location: Internal/Embedded Dome/Puck Single Band LoRaWAN | Antenna | Part Number: ANT-916-JJB-HT-T | Internal Number: ANT-916-JJB-HT-T | TE Connectivity |