TE Connectivity A4TK15W04
Switch Toggle ON OFF 4PST Round Lever Quick Conn 20A 250VAC 30VDC Panel Mount with Threads Bulk
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity A4TK15W04.
IHS
Datasheet5 páginashá 1 anos
Newark
Master Electronics
Sager Electronics
TE Connectivity
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2014-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityA4TP15W04
Toggle Switch, 4PDT, On-off-on, 20A, 30VDC, Wire Terminal, Panel Mount
TE Connectivity / AMP8-6437630-1
Switch Toggle ON ON 4PDT Round Lever Quick Conn 20A 250VAC 30VDC Panel Mount with Threads Bulk
TE ConnectivityA4TP15W04
Carling TechnologiesIL251-73
Switch Toggle ON None ON 4PDT Bat Toggle Quick Conn 15A 250VAC Panel Mount with Threads
C&K Components7415T1Z3QE
Switch Toggle Mom ON Mom 4PDT Round Toggle Quick Conn 5A 250VAC 28VDC Panel Mount with Threads
C&K Components7403SYZ3QE
Switch Toggle ON OFF ON 4PDT Round Toggle Quick Conn 5A 250VAC 28VDC Panel Mount with Threads
TE ConnectivityA4TK15W04
NKK SwitchesS41F
Switch Toggle ON None OFF 4PST Round Lever Quick Conn 25A 250VAC 30VDC Panel Mount with Threads
Carling TechnologiesIK25M-73
Switch Toggle ON None (OFF) 4PST Bat Toggle Quick Conn 15A 250VAC Panel Mount with Threads
TE Connectivity3-6437630-5
Switch Toggle ON ON 4PDT Round Lever Hooking Wire Lead 6A 250VAC Panel Mount with Threads Bulk
C&K Components7413SH4ZQE
Switch Toggle ON ON Mom 4PDT Round Toggle Solder Lug 5A 250VAC 28VDC Panel Mount with Threads
C&K Components7401P3YZQI22
Switch Toggle ON None ON 4PDT Flat Lever Solder Lug 5A 250VAC 28VDC Panel Mount with Threads
Descrições
Descrições de TE Connectivity A4TK15W04 fornecidas pelos seus distribuidores.
Toggle Switch, 4PST, On-off, 20A, 30VDC, Wire Terminal, Panel Mount
TE Connectivity 8-6437630-0 Toggle Switch 4PST On-Off 20A 30VDC
Switch Operation:On-None-Off; Contact Configuration:4Pdt; Illumination:Non Illuminated; Product Range:Aw Series; Switch Mounting:Panel Mount; Contact Current Max:20A; Contact Voltage Ac Nom:250V; Switch Terminals:Quick Connect Rohs Compliant: No |Alcoswitch Te Connectivity 8-6437630-0
Special Order: A4TK15W04 Contact Current Rating: 20 A Configuration (Pole-Throw): Four Pole - Single Throw Operating Function: On None Off Operating Voltage: 30 VDC Operating Voltage: 250 VAC 125 VAC Toggle Switch | 20 A Four Pole - Single Throw On None Off 30 VDC | Part Number: 8-6437630-0 | Internal Number: 8-6437630-0 | Alias Number: A4TK15W04 | TE Connectivity | ALCOSWITCH