TDK SPM4015T-3R3M-LR
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 2.5A 0.1166Ohm DCR T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK SPM4015T-3R3M-LR.
IHS
Datasheet4 páginas5 anos atrás
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-2.20%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 2.6A 0.1265Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS5030T3R3MMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3A 0.039Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 2.9A 0.071Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 10Q-Factor Carbonyl Powder 3.2A 0.09Ohm DCR 2020 Automotive T/R
TAIYO YUDENNRS5030T3R3MMGJV
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3A 0.039Ohm DCR Automotive T/R
Descrições
Descrições de TDK SPM4015T-3R3M-LR fornecidas pelos seus distribuidores.
FIXED IND 3.3UH 2.5A 116.6 MOHM / Inductors for Power Circuits Wound Metal
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal-Core, SMD, 1716
Inductor, Wirewound, 3.3Uh, 2.5A, 20%; Inductance:3.3Μh; Rms Current (Irms):2.5A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):3.9A; Product Range:Spm-Lr Series; Dc Resistance Max:0.1166Ohm; Inductance Tolerance:± 20% Rohs Compliant: Yes |Tdk SPM4015T-3R3M-LR