Bourns SRP5015TA-3R3M
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 10Q-Factor Carbonyl Powder 3.2A 0.09Ohm DCR 2020 Automotive T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns SRP5015TA-3R3M.
IHS
Datasheet4 páginas6 anos atrás
Master Electronics
element14 APAC
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-5.98%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-08-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 3.4A 0.058Ohm DCR 2019 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 3.5A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 3.5A 0.0743Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 3.9A 0.061Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 3.5A 0.0825Ohm DCR T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3.4A 6028 T/R
Descrições
Descrições de Bourns SRP5015TA-3R3M fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 2220
Ind5.2X5.7X1.3Mm,3.3Uh20%3.2A, shdsmd /Tape & Reel - 13" Reel |Bourns, Inc. SRP5015TA-3R3M
INDUCTOR, 3.3UH, 3.2A, 20%, SHIELDED; Inductance: 3.3µH; RMS Current (Irms): 3.2A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 4.5A; Product Range: SRP5015TA Series; Power Inductor Case: 5.7mm x 5.2mm x 1.3mm;