TDK SLF12575T-221M1R3-H
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.3A 0.3096Ohm DCR Automotive T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK SLF12575T-221M1R3-H.
Farnell
Datasheet5 páginas7 anos atrás
Datasheet3 páginashá 0 anos
Newark
JRH Electronics
Factory Futures
Arrow Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-44.92%
Introduction Date2011-11-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.2A 324mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.2A 328mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 1KHz Ferrite 1.2A 327.6mOhm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENNS12575T221MN
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz 1.35A 0.294Ohm DCR T/R
Wurth Elektronik744770222
POWER INDUCTOR, SMT, 1280, 220UH, 1.3A, .39OHM, FIXED, WE-PD SERIES
Wurth Elektronik744771220
WE-PD SMT SHIELDED POWER INDUCTOR General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Descrições
Descrições de TDK SLF12575T-221M1R3-H fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 220uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
INDUCTOR, SHIELDED, 220UH, 20%; Inductance: 220µH; RMS Current (Irms): 1.3A; Inductor Construction: Wirewound; Saturation Current (Isat): 1.3A; Product Range: -; Power Inductor Case: 12.5mm x 12.5mm x 7.5mm; DC Resistance Max:
INDUCTOR, SHIELDED, 220UH, 20%; Product Range:TDK - SLF12575 Series Magnetic Shielded Inductors; Inductance:220µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.258ohm; DC Current Rating:1.3A; Q Test Frequency:1kHz; Inductor Case Style:SMD; Core Material:(Not Available); SVHC:No SVHC (18-Jun-2012)