TDK NLFV32T-220K-EF
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 10% 2.52MHz Ferrite 120mA 1210 Blister Plastic T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK NLFV32T-220K-EF.
TDK
Datasheet6 páginas7 anos atrás
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-19.32%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-06-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
TAIYO YUDENLBC2012T220K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 22uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.13A 4.81Ohm DCR 0805 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 22uH 10% 2.52MHz Ferrite 105mA 1008 Blister Plastic T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 0.105A 1.2Ohm DCR 1008 T/R
TAIYO YUDENLB2518T220K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 22uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.115A 0.65Ohm DCR 1007 T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Inductor Chip Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 0.11A 3.7Ohm DCR 1210 T/R
Descrições
Descrições de TDK NLFV32T-220K-EF fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 0.12A 0.48Ohm DCR 1210 T/R
Fixed Inductor 1210 22µH ±10% 120mA 480mΩ - -
INDUCTOR, 22UH, 0.12A, 1210, SHIELDED; Inductance: 22µH; Product Range: NLFV Series; DC Current Rating: 120mA; High Frequency Inductor Case: 1210 [3225 Metric]; Inductor Construction: Shielded; DC Resistance Max: 0.4ohm; Inductance Tolerance: ± 10%; Self Resonant Frequency Min: 21MHz; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Inductor Case Style: 1210 [3225 Metric]