TDK NLFC453232T-221K-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 10% 796KHz 10Q-Factor 55mA 3.8Ohm DCR 1812 T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK NLFC453232T-221K-PF.
IHS
Datasheet10 páginas13 anos atrás
Future Electronics
Arrow.cn
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Peças relacionadas
Ind Power Shielded Wirewound 220uH 10% 796KHz Ferrite 40mA Blister Plastic T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 120mA 9Ohm DCR 1812 T/R
TAIYO YUDENLB2518T221K
Inductor General Purpose Chip Wirewound 220uH 10% 796KHz Ferrite 0.04A 5.85Ohm DCR 1007 T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 220uH 10% 1MHz Ferrite 0.07A 10.92Ohm DCR 1210 T/R
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 3225/1210
Descrições
Descrições de TDK NLFC453232T-221K-PF fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
NLFC Sereis 220 uH ±10 % 3.8 Ohm DCR 55 mA Shielded Wirewound Power Inductor
FIXED IND 220UH 55MA 3.8 OHM SMD
NLFC 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 220muH
55mA 220uH 卤10% 1812 Power Inductors ROHS