TDK B82721A2601N020
Common Mode Choke, 15000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B82721A2601N020.
TDK
Datasheet9 páginas9 anos atrás
EPCOS
Cadeia de suprimentos
Country of OriginIndia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-12-21
Peças relacionadas
TE ConnectivityRN212-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 600mA 465mOhm DCR Thru-Hole
CMC 15MH 900MA 2LN TH / 15 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 600mOhm (Typ)
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.9A 0.6Ohm DCR Thru-Hole Box
TE ConnectivityRN112-0.6-02
General Purpose Inductor, 0.015uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityEH28-2.0-02-15M-X
Eh28 Common Mode Choke 250Vac, 2A, 15Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH28-2.0-02-15M-X
Descrições
Descrições de TDK B82721A2601N020 fornecidas pelos seus distribuidores.
Power Line Chokes, L=15mH Rated current=0.6A, LxWxT:17.9mmx17.3mmx12.6mm
15mH@10kHz 700m惟 2 Common Mode Filters ROHS
250V 600mA 2 15mH@ 10 kHz 700m¦¸(Typ) , 17.9mm*17.3mm*13.4mm
Box Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1MA DC CURRENT Common Mode Choke 600mA 700mOhm 10kHz 17.9mm