TDK B82731M2901A030
CMC 15MH 900MA 2LN TH / 15 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 600mOhm (Typ)
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B82731M2901A030.
TME
Datasheet7 páginas9 anos atrás
Newark
element14 APAC
EPCOS
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
TE ConnectivityRN114-1-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 1A 375mOhm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 1.3A 0.43Ohm DCR Thru-Hole Box
General Purpose Inductor, 15000uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityRN112-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 600mA 465mOhm DCR Thru-Hole
15 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 2.4Ohm (Typ)
Descrições
Descrições de TDK B82731M2901A030 fornecidas pelos seus distribuidores.
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.9A 0.6Ohm DCR Thru-Hole Tray
Power Line Chokes, L=15mH Rated current=0.9A, LxWxT:21mmx15mmx20.5mm
15mH@10kHz 600m惟 2 Plugin Common Mode Filters ROHS
General Purpose Inductor, 15000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
250V 900mA 2 15mH@ 10kHz 600m¦¸(Typ) , 21mm*15mm*20.5mm
Box Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 900mA 600mOhm 10kHz 21mm
CHOKE, D CORE, 15MH, 0.9A; Inductance: 15mH; Rated Current: 900mA; Product Range: B82731M Series; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018); Core Material: Ferrite; DC Current Max: 900mA; DC Current Rating: 900mA; DC Resistance Max: 0.6ohm; I