TDK B32621A3103J
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK B32621A3103J.
IHS
Datasheet28 páginas13 anos atrás
Newark
element14
Future Electronics
Arrow Electronics
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Peças relacionadas
Yageo GroupPHE450MA5100JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Yageo GroupPHE450PB5100JR06
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR76PF2100SE30J
Cap Film 0.01uF 1600V PP 5% (18 X 6 X 11mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Descrições
Descrições de TDK B32621A3103J fornecidas pelos seus distribuidores.
Cap Film 0.01uF 250V PP 5%( 13 X 4 X 9mm) Radial Stacked 10mm 105C Bulk
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 0.01UF, 250V, 5%, RADIAL
Capacitor PP FILM 0.01UF, 250V, 5%, RADI; RADIAL; Product Range:Epcos B32621A3103J - B32621 Series;
Film Capacitor, 0.01Uf, 250V, 5%, Radial Leaded; Dielectric Type:Metallized Pp Stacked; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.01Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):500V; Voltage(Dc):1Kv; Lead Spacing:10Mmrohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32621A3103J.