TDK-Lambda HWS300-15
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 300W, Hybrid
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK-Lambda HWS300-15.
IHS
Datasheet6 páginas3 anos atrás
Datasheet2 páginas6 anos atrás
Sager Power Systems
Ciiva
Newark
Electro Sonic
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-25.74%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-03-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
Peças relacionadas
TDK-LambdaHWS300-12
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 324W, Hybrid
TDK-LambdaHWS300-24
Mean WellRSD-300B-12
270 Watt 12V 22500mA Railway Single Output DC-DC Converter Fast 30A 32V Fuse
Mean WellRSD-300D-12
300 Watts 12V 25A Railway Single Output DC-DC Converter Time-Lag 8A 250V Fuse
Mean WellRSD-300D-24
300 Watts 24V 12500mA Railway Single Output DC-DC Converter Time-Lag 8A 250V Fuse
Descrições
Descrições de TDK-Lambda HWS300-15 fornecidas pelos seus distribuidores.
PSU, ENCLOSED, 15V, 22A, 330W; No. of Outputs:1Outputs; Output Power Max:330W; Output Voltage - Output 1:15V; Output Current - Output 1:22A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage - Outp
Switch Mode Power Supply; Output Power:330W; No. of Outputs:1; Output 1 VDC +:15VDC; Output Current 1:22A; Power Supply Mounting:Chassis; External Depth:6.50";; External Height:3.23";; External Width:2.40"H; Output Current:22A RoHS Compliant: Yes
PSU, ENCLOSED, 15V, 22A, 330W; Voltage, output:15V; Current, output:22A; Power rating:330W; Voltage, supply min:85V ac; Voltage, supply max:265V ac; Length / Height, external:82mm; Width, external:61mm; Depth, external:165mm; Current, inrush:40A; Efficiency:83%; Regulation, line:60mV; Regulation, load:96mV; Temp, op. max:70°C; Temp, op. min:-10°C; Voltage, output max:18V; Voltage, output min:12V; Voltage, output ripple and noise pk-pk:150mV; Weight:1kg