Samtec ZSTMM-105-10-G-D-250
Conn Elevated Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec ZSTMM-105-10-G-D-250.
Peças relacionadas
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Milli-Grid™ Tube
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole Right Angle
Milli-Grid 87758 ROHS3Compliant Gold Solder Connector Header, Breakaway 15.0muin 0.38mum
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, TMM Series
Amphenol Communications Solutions98414-G06-10ULF
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Minitek®
Headers & Wire Housings Low Profile Tiger Eye Header Strips, 2.00 mm Pitch
Descrições
Descrições de Samtec ZSTMM-105-10-G-D-250 fornecidas pelos seus distribuidores.