Samtec FFSD-25-D-24.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 50 Ways, 24 , 609.6 mm, 1.27 mm, Tiger Eye FFSD
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec FFSD-25-D-24.00-01-N.
Newark
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Samtec
Sager Electronics
Tendência de 3 meses:
-1.47%
Peças relacionadas
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 40 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
TE Connectivity1-57013-5
TE Connectivity 1-57013-5 Ribbon & Flat Cable Madison Spec 100-4136 Rev. 3
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 10Conductors 30AWG 150V Gray
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 10Conductors 30AWG 150V Gray/Blue Edge 30.48m Roll
Descrições
Descrições de Samtec FFSD-25-D-24.00-01-N fornecidas pelos seus distribuidores.
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assy, 50P Idc Rcpt-Rcpt, 609.6Mm; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:50Ways; Cable Length - Imperial:24"; Cable Length - Metric:609.6Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Cable Pitch:0.635Mm; Rohs Compliant: Yes |Samtec FFSD-25-D-24.00-01-N