Samtec FFSD-17-D-12.00-01-N
Cable Assembly Flat 0.304m 30AWG 34 POS IDC Connector to 34 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec FFSD-17-D-12.00-01-N.
Newark
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Datasheet1 páginas12 anos atrás
Datasheet1 páginas13 anos atrás
Samtec
Sager Electronics
TME
Toby Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-10.23%
Peças relacionadas
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
TE Connectivity1-57013-5
TE Connectivity 1-57013-5 Ribbon & Flat Cable Madison Spec 100-4136 Rev. 3
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 10Conductors 30AWG 150V Gray
Flat Cable Thermoplastic Elastomer 10Conductors 30AWG 150V Gray/Blue Edge 30.48m Roll
Descrições
Descrições de Samtec FFSD-17-D-12.00-01-N fornecidas pelos seus distribuidores.
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 34 Positions, 1 ft, 305 mm, 1.27 mm
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assy, 34P Idc Rcpt-Rcpt, 305Mm; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:34Ways; Cable Length - Imperial:12"; Cable Length - Metric:305Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Cable Pitch:0.635Mm; Product Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-17-D-12.00-01-N