Samtec FFSD-13-D-12.00-01-N
Cable Assembly Flat 0.304m 30AWG 26 POS IDC Connector to 26 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec FFSD-13-D-12.00-01-N.
Newark
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Datasheet1 páginas13 anos atrás
TME
Farnell
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-0.71%
Peças relacionadas
TE Connectivity1483353-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 10 to 10 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
TE Connectivity1483352-1
Cable Assembly 0.1m 28AWG 8 to 8 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Cable Assembly 0.1m 28AWG 6 to 6 POS Wire to Board to Wire to Board M-M
Descrições
Descrições de Samtec FFSD-13-D-12.00-01-N fornecidas pelos seus distribuidores.
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 26 Positions, 1 ft, 305 mm, 1.27 mm
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
CABLE ASSY, 26P IDC RCPT-RCPT, 305MM; Connector to Connector: IDC Receptacle to IDC Receptacle; No. of Positions: 26Ways; Cable Length - Imperial: 12"; Cable Length - Metric: 305mm; Connector Pitch: 1.27mm; Cable Pitch: 0.635m
Cable Assembly, Idc, 26 Conductor, 12", Grey; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:26Positions; Cable Length - Imperial:1Ft; Cable Length - Metric:305Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Gender:Receptacle Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-13-D-12.00-01-N