Samtec FFSD-12-D-04.00-01-N
Cable Assembly 0.1m 30AWG 0.635mm 24 to 24 POS IDCConnector to IDCConnector F-F TIGER EYE™ Bulk
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec FFSD-12-D-04.00-01-N.
Master Electronics
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Datasheet1 páginas7 anos atrás
Farnell
Sager Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+4.16%
Peças relacionadas
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.203m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Descrições
Descrições de Samtec FFSD-12-D-04.00-01-N fornecidas pelos seus distribuidores.
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 24 Positions, 4 ", 102 mm, 1.27 mm"
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly, Idc, 24 Conductor, 4", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Idc Receptacle; No. Of Positions:24Positions; Cable Length - Imperial:4"; Cable Length - Metric:102Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-12-D-04.00-01-N