Samtec FFSD-10-D-10.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 10 ", 254 mm, 1.27 mm"
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec FFSD-10-D-10.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Newark
Tendência de 3 meses:
-9.18%
Peças relacionadas
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 16 Positions, 2 ", 51 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.254m 30AWG 16 POS IDC Connector to 16 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Descrições
Descrições de Samtec FFSD-10-D-10.00-01-N fornecidas pelos seus distribuidores.
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 20P, 10"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:10"; Cable Length - Metric:254Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-10-D-10.00-01-N