Samtec FFSD-05-S-16.00-01-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 10 Positions, 16 , 406 mm, 1.27 mm
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Samtec FFSD-05-S-16.00-01-N.
Samtec
Datasheet1 páginas8 anos atrás
Newark
Electro Sonic
Tendência de 3 meses:
-3.33%
Peças relacionadas
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 16 Positions, 5 ", 127 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Descrições
Descrições de Samtec FFSD-05-S-16.00-01-N fornecidas pelos seus distribuidores.
".050"" Low Profile Tiger Eye™ IDC Ribbon Cable Assembly"
Cable Assembly 0.4m 30AWG 0.635mm 10 POS IDC Connector F TIGER EYE™ Bulk
Cable Assembly, Idc-Free End, 10 Conductor, 16", Grey; Connector Type A:Idc Receptacle; Connector Type B:Free End; No. Of Positions:10Positions; Cable Length - Imperial:16"; Cable Length - Metric:406Mm; Connector Pitch:1.27Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-05-S-16.00-01-N