Samsung Electro-Mechanics CL01Y105MR5NLNC
4V 1uF X7S 卤20% 0306 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet1 páginas7 anos atrás
Future Electronics
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
SímboloPegada
3DBaixar
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Peças alternativas
Price @ 1000
Stock
87,724
Authorized Distributors
0
Capacitance
1 µF
1 µF
1 µF
Dielectric
X7S
X7S
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
4 V
4 V
4 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
500 µm
500 µm
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China, Philippines, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Multilayer Ceramic Capacitor, LLL Series, 1 - F, - 20%, X7S, 6.3 V, 0306 [0816 Metric]