Ralec RTT03513JTP
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 51kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
Preço e estoque
DistributorSKUMinPkg
Axis Part LimitedRTT03513JTP1001
2d
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Ralec RTT03513JTP.
IHS
Datasheet11 páginas2 anos atrás
Peças alternativas
Price @ 1000
Stock
100
Authorized Distributors
0
Resistance
51 kΩ
51 kΩ
51 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-03-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrições
Descrições de Ralec RTT03513JTP fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 51000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603