Panasonic ERJ3RBD6200V
Res Thick Film 0603 620 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ3RBD6200V.
IHS
Datasheet8 páginas5 anos atrás
Panasonic
Newark
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Peças relacionadas
PanasonicERJ-PB3D6200V
Res Thick Film 0603 620 Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ3RBD5600V
100mW Thick Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 560Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-3RBD6800V
Res Thick Film 0603 680 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0603DRE07620RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 620ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRE0603DRE07680RL
Res Thick Film 0603 680 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0603DR-07620RL
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0603 620Ohm 0.5% Paper T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ3RBD6200V fornecidas pelos seus distribuidores.
Thick Film Resistors - SMD 0603 Resistor 0.5% 50ppm 620Ohm
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 620ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Thick Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-3RBD6200V
Precision Thick Film Chip Resistor, 620 ½, 0.5 %, 0.1 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ3RBD6200V - General Purpose Chip Resistors
RES, 620R, 0.5%, 0.1W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 620ohm; Product Range: ERJ3R Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Thick Fi; Available until stocks are exhausted