Panasonic ERJ3GEYJ204V
Res Thick Film 0603 200K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ3GEYJ204V.
Future Electronics
Datasheet0 páginashá 0 anos
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
element14 APAC
Master Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Peças relacionadas
Res Thick Film 0603 200K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0603 200K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 200000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 220000ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 0603 180K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ3GEYJ204V fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
100mW Thick Film Resistors 150V ±5% ±200ppm/℃ 200kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Resistor Thick Film 0603 200k Ohm 5% 1/10 Watt ±200ppm °C Surface Mount Punched Carrier Tape and Reel
Resistor,Thick Film,Res 200 Kilohms,Pwr-Rtg 0.1 W,Tol 5%,SMT,0603,Cut Tape
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 200kOhm ±200ppm/C
ERJ Series 0603 200 kOhm 0.1 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Flim Chip Resistor
Thick Film Chip Resistor, 200000 ½, 5 %, 0.1 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ3GEYJ204V - General Purpose Chip Resistors
SMD Resistor Dimensions L x W x H: 1.6 x 0.8 x 0.45 mm Temperature range: -55 ... 155 °C Housing type: 0603 Resistor type: Thick Film Power Rating: 100 mW Rated voltage: 75 V Resistance: 200 kOhm
Res, Thick Film, 200K, 5%, 0.1W, 0603, Reel; Resistance:200Kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0603 [1608 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-3GEYJ204V
RESISTOR, 0603, 200K 5%, 0.1W; Product Range:PANASONIC - ERJ Series Thick Film Chip Resistor; Resistance:200kohm; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Voltage Rating:75V; Resistor Mounting:SMD