Panasonic ERJ3EKF3323V
Resistor Thick Film 0603 332K Ohm 1% 1/10W 100ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ3EKF3323V.
Upverter
Datasheet3 páginas9 anos atrás
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Newark
Master Electronics
Peças relacionadas
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 332000ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRC0603FR-07332KL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 332kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0603 332K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupAC0603FR-07332KL
Res Thick Film 0603 332K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0603FR-13332KL
Res Thick Film 0603 332K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
100mW Thick Film Resistors 100V ±1% ±100ppm/℃ 300kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ3EKF3323V fornecidas pelos seus distribuidores.
Resistor Thick Film 0603 332k Ohm 1% 1/10 Watt ±100ppm °C Surface Mount Punched Carrier Tape and Reel
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 332kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
ERJ Series 0603 332 kOhm 0.1 W ±1 % ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Resistor,Thick Film,Res 332 Kilohms,Pwr-Rtg 0.1 W,Tol 1%,SMT,0603,Cut Tape
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 332000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 332kOhm ±100ppm/C
Precision Thick Film Chip Resistor, 332000 ½, 1 %, 0.1 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ3EKF3323V - General Purpose Chip Resistors
SMD Resistor Dimensions L x W x H: 1.6 x 0.8 x 0.45 mm Temperature range: -55 ... 155 °C Construction form: 0603 Resistor type: Thick Film Power Rating: 100 mW Rated voltage: 75 V Resistance: 332 kOhm
RESISTOR, 0603, 332K 1%, 0.1W; Product Range:PANASONIC - ERJ Series Thick Film Chip Resistor; Resistance:332kohm; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistor Element Material:Thick Film; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Voltage Rating:75V; Resistor Mounting:SMD