Panasonic ERJ-6GEYJ305V
Res Thick Film 0805 3M Ohm 5% 0.125W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ-6GEYJ305V.
Panasonic
Datasheet0 páginashá 0 anos
JRH Electronics
Farnell
Newark
Tendência de 3 meses:
+12.67%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
Peças relacionadas
Yageo GroupRC0805JR-073ML
Res Thick Film 0805 3M Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 3M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±400ppm/C Pad SMD Automotive T/R
CRCW FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 3MOhm 0.125W 1/8W
Yageo GroupRC0805JR-073M3L
Res Thick Film 0805 3.3M Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0805JR-072M7L
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±5% 2.7MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 3.3M Ohm 5% 1/8W ¦200ppm/¦C SMD Paper T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ-6GEYJ305V fornecidas pelos seus distribuidores.
125mW Thick Film Resistors ±5% -400ppm/℃~+150ppm/℃ 3MΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 3Mohm, 7 inch
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 3000000ohm, 150V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thick Film Resistors - SMD 0805 3Mohms 5% Tol AEC-Q200
Thick Film Chip Resistor, 3000000 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
RESISTOR 3.0M OHM 1/8W 5% 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 3MOhm -400/ +150ppm/C
Panasonic ERJ6GEYJ305V - General Purpose Chip Resistors
RES, 3M, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 3Mohm; Product Range: ERJ6GE Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance Tole
Res, 3M, 5%, 0.125W, Thick Film, 0805; Resistance:3Mohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:125Mw; Resistor Case/Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Voltage Rating:150V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6GEYJ305V