Panasonic ERJ-6GEYJ110V
125mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 11Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ-6GEYJ110V.
Panasonic
Datasheet0 páginashá 0 anos
Newark
Master Electronics
Farnell
TME
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+66.58%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Peças alternativas
Price @ 1000
Stock
76,200
Authorized Distributors
6
Resistance
11 Ω
11 Ω
Case/Package
Tolerance
5 %
Power Rating
125 mW
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Peças relacionadas
Res Thick Film 0805 11 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 100 Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 12ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRC0805JR-1310RL
Res Thick Film 0805 10 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Resistor, Thick Film Chip; 10 Ohms; Case 0805; 0.125W; +/-5%; SMD; 200ppm/K; 150V; 200V
Res Thick Film 0805 10 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ-6GEYJ110V fornecidas pelos seus distribuidores.
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 11ohm, 7 inch
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 11ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 11Ohm ±200ppm/C
Res, Thick Film, 11R, 5%, 0.125W, 0805
Thick Film Chip Resistor, 11 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ6GEYJ110V - General Purpose Chip Resistors
RES, 11R, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 11ohm; Product Range: ERJ6GE Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance Tol