Panasonic ERJ-3GEYJ130V
Res Thick Film 0603 13 Ohm 5% 0.1W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ-3GEYJ130V.
Panasonic
Datasheet0 páginashá 0 anos
Newark
Master Electronics
element14 APAC
Farnell
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+48.95%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
SímboloPegada
Baixar
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Peças alternativas
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Resistance
13 Ω
13 Ω
13 Ω
Case/Package
0603
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
100 mW
125 mW
125 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Cadeia de suprimentos
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-09-24
Peças relacionadas
Res Thick Film 0603 13 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 13ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 0603 12 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 12 Ohm 5% 1/10W _200ppm/_C SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0603JR-0713RL
Res Thick Film 0603 13 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0603JR-0713RL
Chip Resistor Automotive Grade Thick Film 0603 13Ohm 5% Paper T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ-3GEYJ130V fornecidas pelos seus distribuidores.
100mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 13Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
ERJ Series 0603 13 Ohm 0.1 W ±5 % ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
ERJ FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 13Ohm 0.1W 1/10W
Thick Film Chip Res, 0603, 1/16W 5% 13ohm, 7 inch
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 13ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Surface Mount Chip Resistor, Thick Film, Aec-Q200 Erj Series, 13 Ohm, 100 Mw, 5%, 75 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ3GEYJ130V
Thick Film Resistors - SMD 0603 13ohms 5% AEC-Q200
Thick Film Chip Resistor, 13 ½, 5 %, 0.1 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ3GEYJ130V - General Purpose Chip Resistors
RES, 13R, 5%, 0.1W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 13ohm; Product Range: ERJ3GE Series; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 100mW; Resistance Tolera