Panasonic ERJ-12ZYJ223U
Res Thick Film 2010 22K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ERJ-12ZYJ223U.
Panasonic
Datasheet0 páginashá 0 anos
JRH Electronics
element14 APAC
Tendência de 3 meses:
-10.33%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Stock
91,821
Resistance
22 kΩ
22 kΩ
22 kΩ
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
750 mW
750 mW
750 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Peças relacionadas
Res Thick Film 2010 22K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 20000ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Res Thick Film 2010 20K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010JK-0722KL
Res Thick Film 2010 22K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 2010 20K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/°C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
Descrições
Descrições de Panasonic ERJ-12ZYJ223U fornecidas pelos seus distribuidores.
ERJ FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 22kOhm 0.75W 3/4W
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 22Kohm, 7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 22000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Thick Film Chip Resistor, 22000 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ12ZYJ223U - General Purpose Chip Resistors
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 22 Kohm, 750 Mw, - 5%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-12ZYJ223U
RES, THICK FILM, 22K, 5%, 0.75W, 2010; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Resistance: 22kohm; Product Range: -; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance Tolerance: ± 5%;