Panasonic ECQ-E2223JF
Capacitor; ECQE, Met Polyester Film Cap, Radial, 250VDC, 0.022uF, 5%, Blk ST
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Panasonic ECQ-E2223JF.
Panasonic
Datasheet9 páginas10 anos atrás
element14 APAC
_legacy Avnet
Master Electronics
Panasonic SCT
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-5.24%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Ultra Librarian
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
Peças relacionadas
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82IC2220DQ60J
Cap Film 0.022uF 250V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Ammo
Yageo GroupR82IC2220AA50J
Cap Film 0.022uF 250V PET 5%( 7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupR82IC2220Z350K
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Panasonic ECQ-E2223JF fornecidas pelos seus distribuidores.
Radial FILM CAPACITOR ECQ-E(F) 250V 0.022muF ±5% 0.406Lx0.173W 10.30mmx4.40mm
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.022uF 250V PET 5% (10.3 X 4.4 X 7.5mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Avnet Japan
Panasonic ECQE2223JF - Film Capacitors (Electronic Equipment Use)
Film Chip Capacitor, 250V, 1.2µF, -40 to +105 ¡C, RoHS
Panasonic SCT
CAP, 0.022µF, 250V, 5%, PET; Capacitance:22000pF; Voltage Rating:250V; Capacitor Dielectric Type:PET (Polyester); Capacitance Tolerance:± 5%;
Film Capacitor, 0.022Uf, 250V, 5%, Radial; Dielectric Type:Metallized Pet; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.022Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):150V; Voltage(Dc):250V; Capacitor Terminals:Pc Pin Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQE2223JF