Omron A22LGR24A11M
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Production
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Omron A22LGR24A11M.
IHS
Datasheet30 páginas10 anos atrás
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2001-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Peças relacionadas
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Latched, Screw Terminal, Panel Mount
Descrições
Descrições de Omron A22LGR24A11M fornecidas pelos seus distribuidores.
Switches - 22mm Pushbutton SPST-NO+NC RN 24V RD IP65 LED full-guard
SWITCH, PUSHBUTTON, PANEL MOUNT, 2500 VAC @ 50/60 HZ FOR 1 MINUTE,
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Flush Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Il Pb Rndred24V Spst-No+Nc Mom |Omron Industrial Automation A22LGR24A11M