Ohmite TA310PA200RJE
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 10W, 200ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Ohmite TA310PA200RJE.
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Peças relacionadas
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 200ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 3W, 200ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1623789-6
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 180ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP3-1623788-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 180ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Ohmite TA310PA200RJE fornecidas pelos seus distribuidores.
Thick Film Res.-Through Hole 10watt 200ohm 5% RoHS Compliant: Yes
Res Thick Film 200 Ohm 5% 10W ±50ppm/°C Molded RDL
RES 200 OHM 10W 5% RADIAL | Ohmite TA310PA200RJE
RES, 200R, 10W, THICK FILM, RADIAL;
200¦¸ ¡À5% 10W ¡À50ppm/¡æ 25.4mm*2.54mm*27.1mm
RESISTOR, THICK FILM, 200OHM, 10W, 5%; R; RESISTOR, THICK FILM, 200OHM, 10W, 5%; Resistance:200ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:10W; Resistor Element Material:Thick Film; No. of Pins:2; Series:Power Chip