Ohmite SM108035004FE
Resistor; Thick Film; Res 5 Megohms; Pwr-Rtg 2.5 W; Tol 1%; Radial; Planar | Ohmite SM108035004FE
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Ohmite SM108035004FE.
IHS
Datasheet5 páginas10 anos atrás
Sager Electronics
Farnell
Tendência de 3 meses:
+24.35%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2016-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Peças relacionadas
Res Thick Film 5M Ohm 1% 1.5W ±50ppm/°C Conformal Epoxy RDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 5000000ohm, 5000V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film 5M Ohm 5% 2W ±50ppm/°C Conformal Epoxy RDL
TE ConnectivityHB15M0FZRE
Radial FIXED RESISTOR HB CGS 1.043Lx0.118W 26.50mmx3.00mm 1W 5MOhm ±100ppm/C
Res Metal Oxide 5M Ohm 1% 2W ±200ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Lacer Pack
Radial,1.5W,5M,1%,100Ppm,bulk Rohs Compliant: Yes
Descrições
Descrições de Ohmite SM108035004FE fornecidas pelos seus distribuidores.
Res Thick Film 5M Ohm 1% 2.5W ±50ppm/°C Conformal Epoxy RDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2.5W, 5000000ohm, 20000V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Through Hole Thick Film Resistor, Slim-Mox, Slim-Mox Series, 5 Mohm, 2.5 W, - 1%, 20 Kv Rohs Compliant: Yes |Ohmite SM108035004FE
RES, 5M, 1%, 2.5W, RADIAL, THICK FILM; Resistance: 5Mohm; Product Range: Slim-Mox Series; Power Rating: 2.5W; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Case Style: Radial; Available until stocks are exhausted Alternative available