Nichicon UUR1J470MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 63V 47muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Nichicon UUR1J470MNL1GS.
IHS
Datasheet3 páginas3 anos atrás
ODG (Origin Data Global)
HQonline
Newark
Future Electronics
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
LTB Date2023-07-31
Peças relacionadas
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 50V 47muF 卤20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUX 50V 47muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
KYOCERA AVXUUX1H470MNL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUX 50V 47muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
United Chemi-ConEMVH630ADA470MHA0G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, 3533
PanasonicEEE1HA470XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 50V 47muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE-1HA470XAP
Descrições
Descrições de Nichicon UUR1J470MNL1GS fornecidas pelos seus distribuidores.
47uF 63V 140mA@120Hz 卤20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 47uF 20% 85C 8X10
UR Series 47 uF 63 V 85°C Ø8 x 10 mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD / 47 µF 63 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Cap Aluminum Lytic 47uF 63V 20% (8 X 10mm) SMD 140mA 2000h 85°C Automotive AEC-Q200 T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Surface Mount, 3333
Aluminum Electrolytic Capacitor 47Uf 63V 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:47Μf; Voltage(Dc):63V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Range:Uur Series Rohs Compliant: Yes |Nichicon UUR1J470MNL1GS