Murata LQH43MN391K03L
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Murata LQH43MN391K03L.
_legacy Avnet
Datasheet3 páginas15 anos atrás
Datasheet3 páginas17 anos atrás
Ciiva
Geoflip
iiiC
Peças relacionadas
390uH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 80 mA 18Ohm Max 1812 (4532 Metric
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 390uH 10% 100KHz 0.095A 8.06Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 390uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind Power Wirewound 390uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 120mA T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 390uH 10% 1MHz Ferrite 0.06A 22.1Ohm DCR 1210 T/R
Descrições
Descrições de Murata LQH43MN391K03L fornecidas pelos seus distribuidores.
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 390uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 90mA 9.7Ohm DCR 1812 Embossed T/R
FIXED IND 390UH 90MA 9.7 OHM SMD / 390 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 90 mA 9.7Ohm Max 1812 (4532 Metric)
WIREWOUND INDUCTOR, 390UH, 0.09A, 1812;
FIXED IND 390UH 90MA 9.7 OHM SMD
IND UNSHIELDED W/W 390UH 10% 1MHZ 1812 SMD