Littelfuse 5.0SMDJ45CA-T7
5.0SMDJ Series 45 V 5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Littelfuse 5.0SMDJ45CA-T7.
Burklin Elektronik
TME
Tendência de 3 meses:
-61.07%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
Pegada
Peças alternativas
Price @ 1000
Stock
30,826
Authorized Distributors
6
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
52.65 V
50.3 V
Clamping Voltage
72.7 V
69.4 V
Peak Pulse Power
5 kW
5 kW
Peak Pulse Current
68.8 A
72.1 A
Peças relacionadas
Littelfuse5KP45CA
5KP Series 72.7 V 5 kW Through Hole Bi-Directional TVS Diode - P-600
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 54V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 58V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Littelfuse5.0SMDJ36CA
5.0SMDJ Series 36 V 5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Littelfuse5.0SMDJ40CA
5.05MDJ Series 40 V 5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
5KP36 Series 5 kW 44.2 V Bi-Directional Through Hole TVS Diode - R-6
Descrições
Descrições de Littelfuse 5.0SMDJ45CA-T7 fornecidas pelos seus distribuidores.
5.0SMDJ Series - 5000W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AB Package, 45V, RoHS
Littelfuse SCT
Tvs 5Kw 45V 5% Bi Do-214Ab Tr07 Rohs/ T&r |Littelfuse 5.0SMDJ45CA-T7
Trans Voltage Suppressor Diode, 5000W, 45V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
45V 5KW 68.8A 72.7V 50V SMC(DO-214AB) 2.42mm