KOA Speer WK73R2JTTE302J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 3000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para KOA Speer WK73R2JTTE302J.
IHS
Datasheet2 páginas3 anos atrás
Peças alternativas
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Resistance
3 kΩ
3 kΩ
Case/Package
1218
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Yageo GroupRC2512JK-073KL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 3kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2010JK-073KL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 3kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity / AMP8-1879499-4
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 3000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Yageo GroupRC2512JK-073K3L
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 3.3kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRGS2010J3K3
Fixed Resistor, Thick Film, 0.75W, 3300ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
PanasonicERJ-1TYJ302U
Res Thick Film 2512 3K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Descrições
Descrições de KOA Speer WK73R2JTTE302J fornecidas pelos seus distribuidores.
RES 3K OHM 5% 1W 1812