KOA Speer RK73H1JTTD2552F
Res Thick Film 0603 25.5K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para KOA Speer RK73H1JTTD2552F.
Upverter
Newark
Future Electronics
Arrow Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-18.06%
Peças alternativas
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Resistance
25.5 kΩ
25.5 kΩ
25.5 kΩ
Case/Package
0603
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Peças relacionadas
Yageo GroupRC0603FR-0725K5L
Res Thick Film 0603 25.5K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0603FR-0725K5L
Yageo GroupRC0603FR-0726K7L
Res Thick Film 0603 26.7K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 26.1kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
SMD Chip Resistor, 24.3 kOhm, ± 1%, 100 mW, 0603 [1608 Metric], Thick Film, General Purpose
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 26100ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Descrições
Descrições de KOA Speer RK73H1JTTD2552F fornecidas pelos seus distribuidores.
Resistor Thick Film 0603 25.5k Ohm 1% 1/10 Watt ±100ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
25.5 kOhms 1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 T
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 25500ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) 0603 RK73H 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 25.5kOhms ±100ppm/C
Res, 25K5, 1%, 0.1W, 0603 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1JTTD2552F