ITT / Cannon KPT02E22-55SY
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 55 POS Solder ST Box Mount 55 Terminal 1 Port
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para ITT / Cannon KPT02E22-55SY.
Tendência de 3 meses:
-78.86%
Stock
2,586
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Mount
Box, Flanges, Panel
Current Rating
7.5 A
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
ITT / CannonKPT00P22-55S
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 55 POS Solder ST Wall Mount 55 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT05E-22-55S
ITT / CannonKPT00B22-55P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 55 POS Solder ST Wall Mount 55 Terminal 1 Port
ITT / CannonKPT00E22-55SY
MIL Series Connector, 41 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
MIL Series Connector, 41 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
Descrições
Descrições de ITT / Cannon KPT02E22-55SY fornecidas pelos seus distribuidores.
MIL Series Connector, 55 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Circular Connector, Receptacle, Size 22, 55 Position, Box; Rango De Producto:Mil-C-26482 Series I (Vg95328); Género:Receptáculo Eléctrico; Núm. De Contactos:55; Contacto, Género:Hembra; Tipo De Terminación Del Contacto:Soldable |Itt Cannon KPT02E22-55SY