Idec RH3V2-UDC12V
Relay; E-Mech; Gen Purp; 3PDT; Cur-Rtg 10A; Ctrl-V 12DC; Vol-Rtg 240/30AC/DC; PCB Mnt
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Idec RH3V2-UDC12V.
IHS
Datasheet12 páginas14 anos atrás
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
APEM659H
Switch Toggle ON OFF ON 3PDT Round Lever Screw 15A 400VAC Panel Mount with Threads
APEM659H/2
Toggle Switch 600H High Power Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. 659H/2
Power Relay 24VDC 10A 3PDT(27.5x31x42)mm Socket
POWER RELAY, GENERAL PURPOSE,3PDT,10A, CTRL-V 240VAC, SOCKET, QC TABS, RR SERIES
C&K Components7301SYZQE
Switch Toggle ON None ON 3PDT Toggle Solder Lug 5A 250VAC 28VDC Panel Mount with Threads
C&K Components7301SYCQE
Switch Toggle ON None ON 3PDT Round Toggle PC Pins 5A 250VAC 28VDC PC Mount with Threads
Descrições
Descrições de Idec RH3V2-UDC12V fornecidas pelos seus distribuidores.
Power Relay 12VDC 10A 3PDT(27.5x31x35.6)mm THT
Relay Pcb 3Pdt 10A 12Vdc Rohs Compliant: Yes |Idec RH3V2-UDC12V
General Purpose Relays Relay PCB 3PDT 10A 12VDC