Idec HW1L-M2F01QD-R-24V
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F01QD-R-24V
Production
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Idec HW1L-M2F01QD-R-24V.
IHS
Datasheet62 páginas8 anos atrás
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Tendência de 3 meses:
+1300%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Descrições
Descrições de Idec HW1L-M2F01QD-R-24V fornecidas pelos seus distribuidores.
IDEC Corporation HW1L-M2F01QD-R-24V Pushbutton, HW Series, Plastic Bzl, Extend, Illum, LED, 1NC, Mom, Red, 24VDC
Switch Push Button N.C. SPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Extended Round Red 1NC Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Red, Ext, 24V