Idec ALFD29911DN-W-24V
Pushbutton, Twtd Series, 30MM, Ext W/shroud, Illum, 1NO-1NC, Mom, 24VAC/DC, White
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Idec ALFD29911DN-W-24V.
IHS
Datasheet30 páginas14 anos atrás
Lectro Components
Peças relacionadas
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Extended Round Button Momentary Contact DPST 5000000Cycles 220V 440V 10000000Cycles , 37mm*30mm
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Descrições
Descrições de Idec ALFD29911DN-W-24V fornecidas pelos seus distribuidores.
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton, Mom, Wht, Ext, 24V Direct, 30mm Mounting, LED, 1NO & 1NC Contact Blocks, Full Shroud
30mm Pushbutton Illuminated RoHS Compliant: Yes