Honeywell MLH300PSB09E
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0psi to 300psi Sealed Gage Medical 3-Pin
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Honeywell MLH300PSB09E.
JRH Electronics
Datasheet10 páginas8 anos atrás
IHS
Sager Electronics
Honeywell
Agility
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMexico
Introduction Date2011-02-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-07-21
LTD Date2020-07-21
Peças relacionadas
HoneywellMLH300PGB01B
Industrial Pressure Sensor 0psi to 300psi Vented Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH016BGG01E
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0bar to 16bar Vented Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH016BGD14E
Descrições
Descrições de Honeywell MLH300PSB09E fornecidas pelos seus distribuidores.
Strain Guage Sensor, Gage, 0.25%, 0.5-4.5V, Cylindrical, Unspecified Mount
Sensors, Pressure Transducers, Stainless Steel Media Isolated
Pressure Transducers |Honeywell MLH300PSB09E
SENSOR AMP 300PSI .5-4.5VDC OUT
MLH Series All Metal Pressure Sensor, Gage, Amplified, 0 bar to 10 bar Pressure Range, G 1/4 per DIN 3852-2 Port Style, 0.5 Vdc to 4.5 Vdc Regulated Output Type, Packard MetriPak Termination Ty