Grayhill 71B30-03-1-06N
Flatted (6.35mm Dia) 71 SP6T 3 Rotary Switch 9.53mm 250mA 115V 2.880-23gfm
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Grayhill 71B30-03-1-06N.
IHS
Datasheet14 páginas11 anos atrás
Sager Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+0.00%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2007-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Peças relacionadas
Rotary Switch, 1/4 shaft, PC mount, 30° , 3 deck, 1 pole/deck, 7 position/pol
Rotary Switch, 1/4 shaft, shaft/panel seal, 36° , 3 deck, 1 pole/deck, 5 posi
Descrições
Descrições de Grayhill 71B30-03-1-06N fornecidas pelos seus distribuidores.
Switch Rotary SP6T 6 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC
Rotary Switch, 6 Positions, SP6T, Latched, Solder Terminal, Shaft Type Actuator, Panel Mount-threaded
Rotary Switches ElectricalSwitch Rotary NotOver5Amp
SP6T 3 30V 115V (BBM) , 19.05mm*47.85mm