Cornell Dubilier SLPX332M100C9P3
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SLPX 100V 3300muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Cornell Dubilier SLPX332M100C9P3.
New Yorker Electronics
Electro Sonic
Sager Electronics
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-7.69%
Stock
20,390
Capacitance
3.3 mF
3.3 mF
3.3 mF
Mount
Through Hole
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 mΩ
Ripple Current
4.15 A
4.15 A
4.15 A
Height - Seated (Max)
50.0126 mm
51.9938 mm
51.9938 mm
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2008-04-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Cornell DubilierSLPX332M080A9P3
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SLPX 80V 3300muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
PanasonicECOS1KP332BA
Cap Aluminum 3300uF 80V 20% (22 X 50mm) Snap-In 10mm 0.085 Ohm 3210mA 3000h 85°C Bulk
KYOCERA AVXLLS2A332MELA
Cap Aluminum Lytic 3300uF 100V 20% (25 X 50mm) Snap-In 10mm 4150mA 3000h 85C Bulk
Cornell DubilierSLPX332M080C7P3
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SLPX 80V 3300muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
PanasonicECOS2AP332DA
Cap Aluminum 3300uF 100V 20% (30 X 40mm) Snap-In 10mm 0.09 Ohm 4060mA 3000h 85°C Bulk
Cornell Dubilier380LX332M100J052
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 380LX 100V 3300muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Descrições
Descrições de Cornell Dubilier SLPX332M100C9P3 fornecidas pelos seus distribuidores.
Cap Aluminum Lytic 3300uF 100V 20% (25 X 50mm) Snap-In 10mm 0.08 Ohm 4150mA 3000h 85C
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In 3300uF 100V 20% 85C | Cornell-Dubilier SLPX332M100C9P3
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount
Aluminum Electrolytic Capacitor 3300Uf 100V 20%, Snap-In; Capacitance:3300Μf; Voltage(Dc):100V; Voltage(Ac):-; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Snap-In; Lifetime @ Temperature:4000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier SLPX332M100C9P3