Cornell Dubilier 168103K100A-F
Cap Film 0.01uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Bulk
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Cornell Dubilier 168103K100A-F.
Newark
Datasheet5 páginas4 anos atrás
Datasheet4 páginas16 anos atrás
Datasheet4 páginas13 anos atrás
Datasheet4 páginas17 anos atrás
Datasheet5 páginas12 anos atrás
Electro Sonic
Master Electronics
Sager Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+91.15%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2006-04-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Peças relacionadas
Yageo GroupR82EC2100DQ50K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.01uF 100V PET 10%( 7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.01uF 100V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Yageo GroupR82EC2100AA50K
Cap Film 0.01uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 0.01uF 100V PET 10% Radial Plastic Rectangular Can 5mm 105C Bulk
Descrições
Descrições de Cornell Dubilier 168103K100A-F fornecidas pelos seus distribuidores.
Film Capacitor, Non-polarized, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
CAP FILM 10000PF 10% 100VDC RAD / 10000 pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Radial FILM CAPACITOR 168 63V 10000pF ±10% 0.283Lx0.098W 7.20mmx2.50mm
Metallized Polyester Radial Lead Capacitors, Radial Box Metallized Polyester Capacitors for Automatic Insertion 0.01µF 100V
CAPACITOR POLY FILM 0.01UF, 100V, RADIAL; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Capacitance:0.01µF; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage Rating:100V; Life Time @ Temperature:2000 hours @ 85°C; Capacitor Mounting:Through Hole
Capacitor Polyester Film 0.01Uf, 100V, 10%, Radial; Rango De Producto:Serie 168; Capacidad:0.01Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 10%; Tipo De Dieléctrico Del Condensador:Pet (Poliéster); Tensión Nominal:100V; Tipo De Condensador:- |Cde Mallory 168103K100A-F