Cornell Dubilier 108TTA025M
Axial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TTA 50V 1000muF ±20% 0.512Diax1.024L 13.00mmx26.00mm
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Cornell Dubilier 108TTA025M.
New Yorker Electronics
Datasheet3 páginas4 anos atrás
IHS
element14 APAC
Future Electronics
element14
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-53.79%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Cornell DubilierSK102M025ST
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (13 X 21mm) Radial 5mm 0.18 Ohm 950mA 2000h 85C Standard
NichiconURS1E102MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR URS 25V 1000muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
NIC ComponentsNRSS102M25V10X20F
Capacitor Aluminum 1000uF 25VDC 20% 10 X 20mm RDL 5mm 0.27 Ohm 830mA 2000 hr Bulk
Cornell DubilierSEK102M025ST
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SEK 25V 1000muF ±20% 0.512Dia 13.00mm
NIC ComponentsNRSS102M25V10X20TBF
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20%( 10 X 20mm) Radial 5mm 0.27 Ohm 830mA 2000h 85C Ammo
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF
Descrições
Descrições de Cornell Dubilier 108TTA025M fornecidas pelos seus distribuidores.
ILLINOIS CAPACITOR 108TTA025M ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 1000UF, 25V, 20%, AXIAL
CAPACITOR, ALUMINUM ELECTROLYTIC, CAP 1000 UF, TOL 20%, VOL-RTG 25 VDC, AXIAL
TTA Series 1000 uF 25 V ±20 % Through Hole Axial Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitors, +85 °C General Purpose, Axial Lead 1000µF 25V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Through Hole Mount
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (10 X 26mm) Axial 0.2653 Ohm 830mA 2000h 85C
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 1000UF, 25V, 20%, AXIAL; Capacitance:1000µF; Voltage Rating:25V; Product Range:TTA Series; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Terminals:Axial Leaded; Diameter:12.5mm; Packaging:Each; Lead Spacing:-
Aluminum Electrolytic Capacitor 1000Uf, 25V, 20%, Axial; Rango De Producto:Serie Tta; Capacidad:1000Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:25V; Diámetro:12.5Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Axial; Altura:25Mm |Illinois Capacitor 108TTA025M