Carling Technologies LT-1561-601-012
Bat-Handle Toggle Switch SPDT On-Off-On (maintained) 15A/125Vac 10A/250Vac 15A/28Vdc
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Carling Technologies LT-1561-601-012.
Newark
Datasheet2 páginas13 anos atrás
Electro Sonic
Master Electronics
Sager Electronics
_legacy Avnet
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-1.06%
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Carling TechnologiesLT-1511-115-012
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; RED-CLEAR-CLEAR; 12V; 15A; 125VAC; QC
Carling TechnologiesLT-1511-610-012
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; RED-N/A-NONE; 12V; 15A; 125VAC; QC
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; BLUE-NA-NONE; 12V; 15A; 125VAC; QC
Switch Toggle (ON) OFF (ON) SPDT Lighted Lever Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
Switch Toggle ON None ON SPDT Lighted Lever Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
Descrições
Descrições de Carling Technologies LT-1561-601-012 fornecidas pelos seus distribuidores.
Switch Toggle ON OFF ON SPDT Lighted Toggle Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
Toggle Switch,SPDT,10A @ 250V,QuikConnct
Toggle Switch, SPDT, On-off-on, Latched, 15A, 28VDC, Quick Connect Terminal, Toggle Bat Actuator, Panel Mount
SWITCH, TOGGLE, SPDT, ON-OFF-ON, 15A, 250VAC 28VDC, SOLDER LUG TERMINAL SATIN CHROME ACTUATOR WITH RED LIGHTING POSITION 1, 2, & 3